در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

مشکل عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان

تمامی مراحل نام‌نویسی در آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir انجام می‌شود. یکی از مراحل نام‌نویسی در این آزمون آپلود عکس داوطلب با مشخصاتی که از سوی آموزش و پروزش تعیین شده است، می‌باشد. عکس داوطلب بر روی کارت ورود به جلسه این آزمون درج می‌گردد و در جهت شناسایی چهره داوطلب کاربرد دارد. مشکل عکس ثبت نام تیزهوشان ممکن است برای بسیاری از داوطلبان که قصد ثبت نام در تیزهوشان را دارند، به وجود آید. در صورتی که در آپلود عکس ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ مشکل خورده‌اید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

مشکل عکس ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳

مشکل عکس ثبت نام آزمون تیزهوشانآزمون تیزهوشان از مجموعه آزمون‌های برگزار شده سراسری می‌باشد که علاقه‌مندان به نام‌نویسی در آن باید در تاریخ‌های اعلام شده توسط سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به پایگاه اینترنتی my.medu.ir مراجعه کنند و مراحل ثبت نام خود را کامل کنند.

یکی از این مراحل نام‌نویسی آپلود عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان در سامانه است. آموزش و پرورش برای عکسی که داوطلب قصد بارگذاری آن را دارد، مشخصاتی تعیین کرده است که متقاضیان باید مطابق با همان، عکس داوطلبی خود را بارگذاری نمایند.

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }     

شرایط عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

داوطلبان در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان با مراجعه به سایت پنجره واحد می‌توانند مراحل نام‌نویسی خود را انجام داده و مدارک لازم در سایت وارد کنند. یکی از موارد لازم برای بارگذاری در سایت، عکس ثبت نام داوطلب می‌باشد.

عکس داوطلبی آزمون تیزهوشان باید دارای شرایط و موارد خاصی باشد. چنانچه عکس داوطلب شرایط لازم را نداشته باشد مورد تأیید آموزش و پروزش قرار نمی‌گیرد و ثبت نام داوطلب لغو خواهد شد و تمامی عواقب بر عهده داوطلب می‌باشد.

عکس در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

عکس در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشاندر دفترچه راهنما تمامی مشخصات عکس داوطلبی ذکر شده است. داوطلبان با مطالعه این دفترچه می‌توانند از شرایط عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان آگاهی یابند. ازین رو در ادامه تمامی شرایط و موارد لازم برای عکس داوطلبی را جمع‌آوری کرده و شرح داده‌ایم.

  • عکس پرسنلی در ابعاد ۳*۴ و ۴*۶
  • عکس تمام رخ و کاملاً واضح
  • عکس بدون اثر مهر، منگنه و لکه
  • عکس برای سال جدید و سال جاری
  • عکس رنگی زمینه سفید و بدون حاشیه
  • عکس با حجاب
  • صورت داوطلب واضح باشد و با عینک دودی، کلاه، شال و.. پوشانده نباشد.
  • سایز عکس داوطلب حداقل ۲۰۰*۳۰۰ و حداکثر ۳۰۰*۴۰۰ پیکسل
  • حجم عکس از ۷۰ کیلو بایت بیشتر نباشد.
  • فرمت عکس آزمون تیزهوشان باید JPG باشد.

 چه زمانی در آپلود عکس داوطلبی آزمون تیزهوشان مشکل ایجاد می‌شود؟

چه زمانی در آپلود عکس داوطلبی آزمون تیزهوشان مشکل ایجاد می‌شوددر صورتی که داوطلب عکسی را انتخاب نماید که دارای شرایط فوق نباشد، آپلود عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ با مشکل مواجه می‌شود. لازم است متقاضیان در نظر داشته باشند که رعایت نکردن حتی یکی از موارد فوق نیز سبب بروز مشکل آپلود عکس داوطلبی ثبت نام آزمون تیزهوشان خواهد شد.

به عنوان مثال اگر داوطلب عکس بی‌کیفیتی را انتخاب کند، نمی‌تواند آن را در سامانه بارگذاری نماید؛ چون سایت اجازه آپلود آن را نمی‌دهد. یا در صورتی که عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان  دارای حجم و اندازه متفاوت با اندازه‌های مشخص شده باشد، امکان بارگذاری آن وجود نخواهد داشت. از سویی دیگر اسکن عکس باید از خود عکس داوطلب تهیه شود و تهیه اسکن از روی کارت ملی، شناسنامه و دیگر مدارک مورد تأیید مورد قبولی نمی‌باشد. همینطور داوطلبان خانم باید یک عکس باحجاب که صورت آن‌ها کاملاً مشخص باشد را انتخاب نمایند.

بیشتر بخوانید : آموزش ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 

چگونه مشخصات عکس داوطلبی آزمون تیزهوشان را درست کنم؟

در صورتی که مشخصات عکسی که انتخاب کرده‌اید مطابق با آنچه که آموزش و پرورش گفته است، نباشد؛ می‌توانید مطابق با مراحل زیر در جهت ویرایش مشخصات و رفع مشکل آپلود عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام نمایید. می‌توانید با یک جستجوی ساده نحوه تغییر عکس در نرم‌افزار فتوشاپ را بیاموزید. همچنین می‌توانید با هوش مصنوعی عکس خود را صحیح کنید و همچنین می‌توانید از سایر نرم‌افزار‌ها و اپلیکیشن‌ها از قبیل Inshot استفاده کنید.

 آپلود عکس اشتباه در ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

آپلود عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان  در سایت پنجره واحد بسیار حائز اهمیت می‌باشد. در صورتی که متقاضیان عکس اشتباهی را در سامانه بارگذای کنند؛ ممکن است برای شرکت در جلسه آزمون سمپاد با مشکل مواجه شوند.

عکس داوطلبان بر روی کارت ورود به جلسه آن‌ها درج می‌شود و از آن به عنوان تشخیص چهره داوطلبان استفاده می‌شود. در صورتی که کارت ورود به جلسه عکس نداشته باشد و یا عکس مندرج بر آن با چهره او همخوانی نداشته باشد؛ از ورود او به جلسه امتحان ممانعت به عمل می‌آید.مدارس تیزهوشان

خلاصه کلام

در این مقاله به بررسی مشکل عکس ثبت نام آزمون تیزهوشان پرداخته شد. تمام شرایطی که عکس مورد پذیرش قرار می‌گیرد اشاره شده است. در صورتی که در آپلود عکس با مشکل روبه رو شدید می‌توانید با مجموعه رهاورد ارتباط برقرار کنید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود و مشکلات شما را رفع می‌کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *