در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

داوطلبان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ برای حضور در جلسه این آزمون، باید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را دریافت کنند. دانش‌آموزان می‌توانند در تاریخ نزدیک به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه و اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ نمایند. قبولی در این آزمون به آمادگی دانش‌آموز برای شرکت در این آزمون وابسته است. گروه آموزشی رهاورد در طی سال‌ها تلاش کرده است که بهترین منابع آموزشی را برای موفقیت دانش‌آموزان در این آزمون فراهم کند.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

کارت ورود به جلسه شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب و مدارس استعداد‌های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه است. همچنین تاریخ و ساعت دقیق آزمون و آدرس دقیق حوزه امتحانی بر روی آن درج شده است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان حدود هفت روز قبل از آزمون از سایت آزمون به نشانی my.medu.ir قابل دریافت است. داوطلبان واجد شرایط که ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ را از طریق سایت به عمل آورده‌اند، باید در تاریخ تعیین شده کارت ورود به جلسه را تهیه و با خود به حوزه امتحانی انتقال دهند.

سامانه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

سامانه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشاندریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی است. داوطلبان با توجه به دفترچه راهنما و اطلاعیه‌هایی که سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان ارائه می‌دهند باید به سایت my.medu.ir مراجعه کنند و فرم وورد به جلسه آزمون تیزهوشان را را دریافت کنند.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان(فرم ثبت نام ۱۴۰۳)

کنترل اطلاعات روی کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

در صورتی که اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه با اطلاعات ثبت نام تطابق نداشت چه کنیم؟ یکی از دلایلی که امکان دریافت کارت وورد به جلسه چند روز زودتر از برگزاری آزمون تیزهوشان است، این است که در صورتی که مغایرتی بر روی کارت مشاهده شود سریعاً رفع شود و داوطلب بدون استرس و آمادگی کامل برای آزمون آماده باشد.

مشاهده مغایرت اطلاعات بر روی کارت ورد به جلسه بسیار نادر است اما در صورتی که با این اتفاق روبه رو شدید می‌توانید به واحد سنجش آموزش و پروزش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید. از اطلاعات اشتباه می‌توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی و دیگر اطلاعات داوطلب می‌باشد.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشانمراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان به صورت زیر است:

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }     

۱- ورود به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی my.medu.ir

۲- در مرحله دوم کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید.

۳- در این بخش با کلیک بر گزینه ماژول در سمت راست سامانه my.medu.ir، کارت ورود به جلسه در آزمون تیزهوشان را دریافت نمایید.

۴- پس از مشاهده و تطبیق اطلاعات درج شده بر روی کارت و اطلاعات شخصی و ثبت نام، باید پرینت کارت را تهیه کرده و در روز برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان آن را همراه خود داشته باشید.

توجه داشته باشید که اطلاعات پرینت گرفته شده کمرنگ نباشد زیرا در صورتی که عکس شما به طور واضح نشان داده نشود ممکن است از ورود شما به جلسه امتحان جلوگیری شود.

دانستنی‌های قبل از ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

دانستنی‌های قبل از ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

بیشتر بخوانید :مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ تا چه زمانی می‌باشد؟

 • اطلاعات روی کارت ورود به جلسه و اطلاعات شخصی خود را بررسی کنید و اگر تفاوتی در آن مشاهده می‌کنید را اطلاع‌رسانی کنید.
 • بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه پرینت کاغذی آن را دریافت کنید.
 • مطمئن شوید که اطلاعات کارت ورود به جلسه خوانا چاپ شده باشد و کم رنگ نباشد. از ورود دانش‌آموزانی که کارت آن‌ها فاقد عکس باشد جلوگیری می‌شود.
 • در آزمون تیزهوشان استفاده از ماشین حساب ممنوع است.
 • از بردن وسایل دیجیتال در جلسه امتحان خودداری کنید.
 • از بردن کتاب، جزوه و کتاب‌های کمک آموزشی و بردن آن‌ها در جلسه تقلب محسوب می‌شود.
 • قبل از آزمون کتاب‌های آزمون شبیه ساز تیزهوشان را تهیه کنید. این آزمون‌ها شما را به طور کامل با سؤالات و جزوات این آزمون‌ها آشنا می‌کند تا تا آمادگی بهتری جهت شرکت در آزمون داشته باشند. همچنین برای این منظور می‌توانید آزمون‌های سال قبل و نمونه سؤالات سال قبل تیزهوشان را مطالعه کنید.

منابع آمادگی آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشاندر صورتی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان را دارید می توانید برای آمادگی و قبولی در این آزمون از بسته های کمک آموزشی گروه رهاورد استفاده کنید این منابع عبارتند از :

 • دوره آموزشی موفقیت در آزمون تیزهوشان
 • دوره هوش و استعدادیابی
 • بسته های آموزشی فیزیکی و آنلاین
 • دوره های آموزش آنلاین

خلاصه کلام

در این مقاله به زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ اشاره شد. توجه داشته باشید که با آمادگی کامل برای ورود به آزمون تیزهوشان شرکت کنید. برای این آمادگی می‌توانید از منابعی و کتاب، دوره‌های هوش و استعداد‌یابی، دوره‌های موفقیت در آزمون تیزهوشان و کلیه محصولات آموزشی از قبیل بسته آموزشی، آموزش آنلاین، بسته‌های فیزیکی که گروه آموزشی رهاورد آماده کرده است، استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *