در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان

دانش اموزان پایه ششم و نهم که علاقه‌مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان هستند باید قبل از تکمیل فرم‌ها و اقدام به ثبت نام، از جزئیات ثبت نام در این مدارس آگاه شوند. هرساله سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان یا سمپاد دفترچه‌ای را تحت عنوان دفترچه ثبت نام از طریق سایت مای مدیو منتشر می‌نماید. دانش‌آموزان می‌توانند برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان (فرم ثبت نام ۱۴۰۳) در ادامه همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ پایه‌های ۶-۷ و ۹-۱۰ در یک فایل می‌باشد و کلیه داوطلبان باید قبل از ثبت نام آن را به طور کامل مطالعه کنند. تاکنون لینک دانلود دفترچه راهنما در سایت مذکور فعال نشده است. در زیر لینک برگه دفترچه یادداشت سال گذشته را قرار داده‌ایم. به محض انتشار دفترچه در سال جدید برای دانلود در این قسمت قرار می‌دهیم.

همچنین متقاضیان می‌توانند با سامانه آموزشگاه My Medu به نشانیhamgam.medu.ir تماس بگیرند. سپس پورتال خود را از طریق لینک ثبت نام برای یک آزمون استعداد خوب بخوانید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. داوطلبان پس از ورود به سایت تیزهوشان برای دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان باید کد ملی و رمز خود را وارد کنند تا وارد پورتال دانشجویی شوند.

زمان انتشار دفترچه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

زمان انتشار دفترچه آزمون تیزهوشاندر هر سال مدارس برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم آزمون وردی تیزهوشان برگزار می‌شود. دانش‌آموزان واجد شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان می‌توانند در زمان تعیین شده به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی my.medu.ir مراجعه و آن را دریافت کنند. دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد. اخبار مرتبط با انتشار این دفترچه را از راه‌های ارتباطی روبیکا، تلگرام، اینستاگرام و آپارات و همچنین سایت گروه آموزشی رهاورد جستجو کنید.

زمان انتشار دفترچه آزمون تیزهوشان پایه ششم

به طور کلی زمان انتشار دفترچه آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم همزمان با پایه نهم به دهم در اواسط فرودین ماه ۱۴۰۳ می‌باشد. پس از انتشار شما می‌توانید از سایت مدیا دات آی آر دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ را دانلود کنید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ (شرایط پذیرش)

دانلود دفترچه تیزهوشان نهم به دهم

دانلود دفترچه تیزهوشاندانش‌آموزان پایه نهم به دهم می‌توانند در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند. شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در دفترچه راهنمای آزمون که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ارائه می‌شود درج شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت my.medu.ir این دفترچه را دانلود و شرایط ثبت نام را مطالعه کنید.

اگر قصد دارید اطلاعات کامل‌تری زودتر از این موعد کسب کنید به شما توصیه می‌کنیم که دفترچه ثبت نام سال‌های قبل را جستجو کنید و یا مقالات این سایت را مطالعه کنید.

دانلود دفترچه تیزهوشان ششم به هفتم

دانش‌آموزان پایه ششم به هفتم می‌توانند در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کنند. شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در دفترچه راهنمای آزمون تیزهوشان که در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ارائه می‌شود درج شده است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت my.medu.ir این دفترچه را دانلود و شرایط ثبت نام را مطالعه کنید. اگر قصد دارید اطلاعات کامل‌تری زودتر از این موعد کسب کنید به شما توصیه می‌کنیم که دفترچه ثبت نام سال‌های قبل ثبت نام آزمون تیزهوشان را جستجو کنید و یا مقالات این سایت را مطالعه کنید.

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }     

نحوه دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

نحوه دانلود دفترچه آزمون تیزهوشاندانش‌آموزان پایه ششم و نهم برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در زمینه ثبت نام، شرایط، مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم نیاز دارند تا دفترچه راهنمای آزمون مربوطه را مطالعه کنند تا در بازه زمانی مشخض آن را با مراجعه به پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش کشور به نشانی my.medu.ir دریافت کنند.

نکته:

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان در گذشته از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل دریافت بوده اما در سال ۱۴۰۳ داوطلبان می‌توانند آن را در سایت مدیا به نشانی my.medu.ir دریافت کنید.

در صورتی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارید توجه داشته باشید که محتویات دفترچه را به طور کامل مطالعه کنید زیرا در صورتی که شرایط شرکت در این آزمون را نداشته باشید هزینه ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان پس از واریز به هیچ عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

مشاوره دفترچه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ در اواسط فروردین ماه ۱۴۰۳ از سایت my.medu.ir قابل دسترس است. شما می‌توانید این دفترچه را از این سایت دانلود کنید. در صورتی که هر گونه سؤال در رابطه با نحوه ثبت نام، شرایط ثبت نام، مشکل در ثبت نام روبه رو شدید می‌توانید با مجموعه آموزشی رهاورد ارتباط برقرار کنید. این مجموعه به همه‌ی سؤالات شما در رابطه با فرم ثبت نام تیزهوشان می‌دهد. شما همچنین می‌توانید منابع آموزشی و کمک آموزشی شرکت در این آزمون را از ما دریافت کنید.

خدمات گروه آموزشی رهاورد برای شرکت در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

مدارس تیزهوشانمجموعه رهاورد از شرکت‌های تولیدی، نشر دیجیتال، آموزشی، فرهنگی و هنری و خدماتی بوده که در سال ۱۳۸۸ تأسیس شد. این مجموعه با کادری مجرب و مشاوران آموزشی و تحصیلی زبده دارای دپارتمان‌های تخصصی، علمی، طراحی و گرافیک و فناوری اطلاعات می‌باشد که اقدام به تهیه و تولید بسته‌های آموزشی می‌نماید. در صورتی که هر گونه سؤال در رابطه با دفترچه آزمون تیزهوشان دارید می‌توانید با راه‌های ارتباطی که در سایت معرفی شده است با ما در تماس باشید.

خلاصه کلام

ما در این مقاله دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان وفرم ثبت نام ۱۴۰۳ آزمون تیزهوشان اشاره کردیم. در صورتی که هر گونه ابهام در رابطه با این دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان دارید می‌توانید با شماره‌های درج شده و شبکه‌های اجتماعی معرفی شده در سایت با ما ارتباط برقرار کنید. مشاوران ما همه روزه پاسخگوی نیاز‌های شما در رابطه با این آزمون هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *