در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم

در بین دانش‌آموزان پایه ششم، استعداد‌ها و توانایی‌های گوناگونی موجود است که لازم است به ان‌ها توجه شود. استعداد‌های برتر امروز به طور بالقوه نخبگان آینده جامعه هستند که در صورت شناسایی به موقع و هدایت صحیح آن‌ها می‌توانند در بهبود و پیشرفت وضعیت جامعه ایفای نقش نمایند. با توجه به این مهم مدارس تیزهوشان ایجاد شدند و برای شناسایی این دانش‌آموزان آزمون تیزهوشان برگزار می‌شود. در این مقاله به آموزش جامع ثبت نام تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ پرداخته می‌شود. اگر قصد دارید فرزند خود را در این آزمون ثبت نام کنید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

ثبت نام تیزهوشان پایه ششم ۱۴۰۳

هر ساله در نیمه اول فروردین ماه ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام می‌شود. زمان ثبت نام تیزهوشان ششم از سایت پنجره واحد آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir اعلام می‌شود. برای این منظور دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان از طریق همین سایت قابل دسترس خواهد بود. قابل توجه است که تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام می‌شود و مدارسی که دانش‌آموزان در آن تحصیل می‌کند در این خصوص مسئولیتی ندارند.سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

سایت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم به آدرس my.medu.ir می‌باشد. شما می‌توانید در زمان ثبت نام اعلام شده به این سایت مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که صرف ثبت نام در این آزمون به منزله قبولی در مدارس سمپاد نیست. بهتر است با آمادگی برای شرکت در آزمون آماده شوید. برای این منظور می‌توانید از بسته‌های کمک آموزشی که در مجموعه هلدینگ پرتو رهاورد آماده شده است را تهیه کنید. شما می‌توانید انواع سؤالات هوش، استعداد و خلاقیت را در دوره موفقیت تیزهوشان تهیه شده توسط این مرکز، یاد بگیرید و تمرین کنید.

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }     

مراحل ثبت نام پایه ششم

مراحل ثبت نام پایه ششمثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم دارای مراحل زیر می‌باشد:

۱- تکمیل کردن برگ اینترنتی تقاضانامه ثبت نام: داوطلبان باید پس از ورود به سامانه ثبت نام، به نشانی my.medu.ir نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اقدام کنند.

۲- بارگذاری فایل عکس داوطلب: جهت ثبتنام، فایل عکس دانش‌آموز باید با ابعاد حداکثر۳۰۰×۲۰۰یا۴۰۰×۳۰۰ پیکسل و در فرمت «jpg» با زمینه سفید و مربوط به سال جاری دانش‌آموز باشد. اگر از تصاویر قدیمی دانش‌آموز در بارگذاری عکس استفاده شود، در این صورت ضمن محرومیت داوطلب از شرکت در آزمون، ثبت نام وی بی‌اثر می‌باشد.

یکی از دلایل اهمیت عکس این است که چهره داوطلب و عکس روی کارت ورود به جلسه در روز آزمون بررسی می‌شود و چون دانش اموزان دارای رشد سریع هستند استفاده از عکس قدیمی ممکن است در شناسایی داوطلب مشکل ایجاد کند

۳- پرداخت هزینه ثبت نام: برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ باید هزینه ثبت نام را پرداخت کنید. این مبلغ صرغا از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام دریافت می‌شود. دانش‌آموزان باید به منظور پرداخت وجه ثبت نام، از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایند. توجه داشته باشید که پرداخت هزینه آزمون خارج از سامانه فاقد اعتبار است و مبلغی که واریز کردید قابل استرداد نخواهد بود. همچنین به جز این مبلغ نیاز به پرداخت مبلغ دیگری نیستید.

۴- دریافت شماره پیگیری: ضروری است داوطلبان پس از طی کردن مراحل ثبت نام، شماره پیگیری آن را دریافت کنند و از آن برای دریافت کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون استفاده کنند. توجه داشته باشید که این شماره منحصراً برای شما ایجاد شده است و بهتر است در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

ضوابط و شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم

ضوابط و شرایط ثبت نام تیزهوشان ششمضوابط و شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم را می‌توان به صورت زیر شمرد:

  1. داشتن تابعیت ایرانی
  2. مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان کاملاً به صورت اینترنتی بوده و مسئولیت احراز شرایط ثبت نام و صحت مندرجات در تقاضانامه ثبت نام، تماماً بر عهده داوطلب است و در صورت مغایزت، قبولی داوطلب لغو و از ثبت نام و ادامه تحثیل او در مدارس استعداد‌های درخشان جلوگیری می‌شود.
  3. اشتغال به تحصیل دانش‌آموز در پایه ششم ابتدایی
  4. کسب امتیاز خیلی حوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم
  5. توجه داشته باشید که درس تربیت بدنی و شایستگی عمومی جز مواد درسی محسوب می‌شود.
  6. اگر دانش‌آموز حداکثر یک مقیاس خوب در مجموع ارزشیابی نوب دوم پایه پنجم و نوبت اول پایه ششم داشته باشد می‌تواند در این آزمون شرکت کند.

منابع امتحانی تیزهوشان ششم به هفتم

مدارس تیزهوشانمحتوای آزمون ورودی پایه هفتم هوش، استعداد و خلاقیت است که نوسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی شده است. سؤالات این آزمون به صورت چهارگزینه‌ای بوده و همچنین دارای نمره منفی است. به طوری که به ازای هر پاسخ صحیح، ۳ نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، ۱ نمره منفی برای داوطلب در نظر گرفته می‌شود. برای آمادگی در این آزمون می‌توانید از دوره موفقیت تیزهوشان رهاورد استفاده کنید.

خلاصه کلام

هرساله به منظور پذیرش دانش‌آموزان پایه ششم در مدارس تیزهوشان آزمون سمپاد برگزار می‌شود. زمان ثبت نام تیزهوشان ششم همزمان با آزمون تیزهوشان پایه نهم بوده است. برای اطلاع از زمان ثبت نام و تغییر شرایط و مواد امتحانی و هر اخباری در رابطه با این آزمون شبکه‌های اجتماعی مجموعه پرتو رهاورد را دنبال کنید. ما یکی از بزرگترین هلدینگ آموزشی در کشور می‌باشیم که بسته‌های آمادگی برای شرکت در آزمون تیزهوشان را فراهم می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت و مجموعه محصولات آموزشی ما دیدن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *