در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

منابع آزمون نمونه دولتی نهم

مدارس نمونه دولتی از آن دسته مدارسی هستند که در کنار ارائه آموزش‌های با کیفیت، از اساتید و کادر مجرب و فرهیخته برخوردار هستند. همین موضوع سبب شده تا دانش‌آموزان زیادی مشتاق به تحصیل در مدارس نمونه دولتی باشند؛ از همین رو تقاضا برای ثبت نام در این مدارس در سال های اخیر روند افزایشی به خود گرفته است.  هدف ما از این مقاله شرح و توصیف منابع آزمون نمونه دولتی نهم می‌باشد. برای آشنایی با این منابع و کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شرکت در آزمون  را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

تحصیل در مدارس نمونه دولتی

تحصیل در این مدارس همانند مدارس تیزهوشان مستلزم پشت سر‌گذاشتن  آزمون ورودی است. در نظر داشته باشید آزمون مقطع ششم مدارس نمونه‌دولتی حذف شده و در سال های اخیر، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد؛ اما برخلاف آن آزمون پایه نهم هنوز پابرجاست.

دانش‌آموزان برای قبولی در این آزمون می‌بایست از منابع آزمون نمونه‌دولتی نهم مطلع باشند تا در مسیر آزمون بتوانند از چالش های مختلفی که سد راه‌شان می‌شود، گذر کنند.

ضرایب و تعداد سؤالات در آزمون نمونه دولتی نهم

ضرایب و تعداد سؤالات در آزمون نمونه دولتی نهممهم ترین و اساسی ترین دروس در این آزمون، درس های علوم‌ تجربی و ریاضیات است؛ چرا که این دو درس از ضریب۳ برخوردار هستند.  در یک سطح پایین تر درس های زبان و ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی و قرآن و معارف اسلامی با ضریب۲ قرار دارند. درس عربی با ضریب۱، کمترین ضریب را به خود اختصاص داده است.

لیست بهترین مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۳

از نظر تعداد سوالات، دروس ریاضی، علوم تجربی و زبان و ادبیات فارسی با ۱۵ سوال بیشترین سوالات را دارند. در رتبه دوم از نظر تعداد سوالات، سه درس مطالعات اجتماعی، قرآن و معارف اسلامی و همچنین عربی با ۱۰ سوال قرار دارند.

سوالات آزمون از محتوا و مفاهیم کتاب درسی بوده و خارج از آن نیست. لازم به ذکر است بدانید مدت و زمان پاسخگویی به تمامی سوالات، ۷۵ دقیقه خواهد بود.

هنگامی که زمان محدود در آزمون پیش روی شما قرار می‌گیرد، می‌بایست از قبل برای آن آماده باشید تا در جلسه آزمون از تسلط خوبی بهره‌مند باشید. به همین خاطر مواردی که به شما کمک می‌کند تا در جلسه آزمون، عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارید و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید به شرح زیر می‌باشد. مطالعه این موارد از این جهت برای شما ضروری است که سبب آمادگی هر چه بیشتر شما برای شرکت در آزمون خواهند شد.

منابع آزمون نمونه دولتی نهم

برای قبولی در آزمون فقط درس خواندن ملاک نبوده و شما باید خود را از جهات گوناگون آماده کنید. برای مثال مدیریت زمان و استرس در جلسه آزمون از مسائلی است که اغلب دانش‌آموزان در کنترل آن ضعف دارند.

در این زمان استفاده از منابع آزمون نمونه دولتی نهم این امکان را به شما می‌دهند که نقاط ضعف خود را به نقاط قوت تبدیل کنید و در مسیر آزمون منسجم تر عمل کنید.

از جمله این منابع می‌توان به کسپول۳۶۵روز موفقیت در آزمون، کلاس های آنلاین، پکیج های فیزیکی و آزمون های شبیه‌ساز اشاره کرد. در قسمت زیر به معرفی هر یک از این موارد می‌پردازدیم:

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی (تاریخ آزمون ۱۴۰۳)

  • کپسول۳۶۵موفقیت در آزمون

اگر به دنبال محصولی هستید که خط به خط کتاب درسی را برای شما توضیح دهد و در کنار این موارد، تمارین کتاب درسی را به طور مجزا حل کند، پیشنهاد ما این کپسول است. می‌توان این محصول را یکی از بهترین منابع آزمون نمونه دولتی نهم معرفی کرد؛ چراکه به غیر از موارد بالا به تشریح کامل نکات درسی می‌پردازد و به شما در طبقه بندی و تفکیک دروس کمک فراوانی خواهد کرد.

بد نیست بدانید کپسول۳۶۵موفقیت در آزمون، محصول گروه آموزشی رهاورد می‌باشد.

  • کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین با توجه به مواردی همچون هزینه کمتر نسبت به کلاس های حضوری و تنوع در شیوه تدریس و همچنین راحتی و آرامش ذهنی در هنگام درس، انتخاب خوبی برای دانش‌آموزانی است که در زمان و مکان با محدودیت هایی رو به رو هستند.

  • پکیج های فیزیکی

این محصول از نظر قیمت به نسبت کلاس های آنلاین، هزینه بیشتری را در برمی‌گیرد؛ اما در نظر داشته باشید که از تمامی جهات شما را پوشش می‌دهند و مسیر شما را در رسیدن به اهدافتان هموارتر می‌کنند.

  • آزمون های شبیه ساز

آزمون نمونه دولتی نهماگر دانش آموزی هستید که هنگام آزمون استرس فراوانی دارید و همین موضوع سبب می‌شود تا نتیجه ضعیفی در آزمون بگیرید، آزمون های شبیه ساز بدون تردید می‌توانند کمک بسیار زیادی به شما بکنند.

این نکته را باید عنوان کرد که آزمون های شبیه ساز از بهترین منابع آزمون نمونه دولتی نهم می‌باشند؛ چراکه هدف اصلی این آزمون‌ها آشنایی شما با جو آزمون و همچنین افزایش قدرت تحلیل و تسلط شما بر سوالات است.

نکته مورد توجه اینکه منابع فوق توسط گروه آموزشی رهاورد تهیه شده است. این مجموعه از ابتدای شکل گیری این مدارس با نحوه طراحی سوال و برگزاری آزمون آشنایی دارند و از صفر تا صد ثبت نام در آزمون تیزهوشان شما را راهنمایی می کنند.

جمع بندی

واقعیت آن است که امروزه اکثر دانش‌آموزان در تلاش اند تا در مدارس سطح بالای کشور به تحصیل و علم آموزی بپردازند. یکی از این مدارس که از محبوبیت خاصی در بین اولیا و دانش‌آموزان برخوردار است، مدارس نمونه دولتی هستند.

برای ورود به این مدارس در مقطع نهم، شما می‌بایست در آزمون شرکت کنید و این امتحان بالطبع نیازمند فراگیری منابع آزمون نمونه دولتی نهم است.

کپسول ۳۶۵موفقیت در آزمون، کلاس های آنلاین، پکیج های فیزیکی و همچنین آزمون های شبیه ساز از جمله مواردی هستند که موجب نظم و پیشرفت شما در این مسیر خواهند شد.امیدواریم فراگیری این منابع در ارتقای سطح علمی شما تاثیر‌گذار باشند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *