در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی محیطی ایده آل را برای درس خواندن دانش آموزان فراهم کرده‌اند و بستری برای پیشرفت آنها محسوب می‌شوند. در سال‌های اخیر مدارس نمونه دولتی، سهم به سزایی در قبولی داوطلبان، در آزمون کنکور داشته‌اند. همچنین با توجه به اینکه امتحانات پایه‌های اول و دوم و سوم متوسطه دوم نهایی شده اند اهمیت قبولی در این مدارس دو چندان می‌شود. ما در این مقاله به بررسی زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی (تاریخ آزمون ۱۴۰۳) می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شرکت در آزمون  را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

 ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سال‌های اخیر، دانش‌آموزان برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند. آزمون تیزهوشان برای پایه ششم و نهم و آزمون نمونه دولتی برای پایه نهم برگزار می‌شود. مدارس نمونه دولتی در پایه ششم به مدارس هیات امنایی تغییر تام داده‌اند و برای ورود به این مدارس آزمون برگزار نمی‌شود.

دانش آموزان پایه نهم که می‌خواهند در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل دهند باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند. برای این منظور به سایت my.medu.ir مراجعه کرده و پس از تکمیل فرم‌های مرتبط در آزمون شرکت کنند.

توجه شود که تنها راه ورود به مدارس نمونه دولتی قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می‌باشد؛ بنابراین در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی باید در آن ثبت نام و در روز آزمون در محل حاضر شد. دانش آموزان می‌توانند در زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی، به سایت مراجعه و روند ثبت نام را طی کنند.

تیزهوشان یا نمونه دولتی کدام بهتر است( مزایا و معایب آنها)

 زمان دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان مقطع تحصیلی نهم به دهم به منظور ثبت نام باید از شرایط و ضوابط شرکت در آزمون با خبر شوند. از این رو دفترچه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دانلود و به طور کامل مطالعه کنند و پس از آن برای ثبت نام اقدام کنند.

 شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتیورود و ثبت نام در مدارس نمونه دولتی نهم به دهم نیازمند رعایت برخی شرایط و قوانین است. داوطلبانی که قصد ثبت نام در این مدارس را دارند باید این شرایط را داشته باشند و در صورت عدم رعایت هر کدام از آنها اجازه شرکت در آزمون ورودی و ثبت‌نام در این مدارس را نخواهند داشت. شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به شرح زیر است:

لیست بهترین مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۳

 – دانش آموز باید در پایه نهم اشتغال به تحصیل داشته باشد.

– پذیرش نهایی دانش آموز در رشته‌های معارف، علوم انسانی، تجربی و ریاضی به نتیجه هدایت تحصیلی خرداد ماه وابسته است.

– دانش آموز باید با توجه به علایق و اولویت‌های تحصیلی اقدام به انتخاب رشته نماید.

– داوطلبان می‌بایست تابعیت ایرانی داشته باشند و اتباع غیرایرانی با در نظر گرفتن شرایط خاص می‌توانند در آزمون ثبت نام کنند.

– توجه داشته باشید که۱۰ درصد ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی به دانش آموزان سهمیه‌ای از قبیل سهمیه شاهد و روستایی اختصاص داده شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می‌توانید دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را به طور کامل بخوانید.

 نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی دانش آموزان نهمی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند باید رد زمان اعلام شده به سایت my.medu.ir مراجعه کنند و با ورود به بخش مدارس نمونه دولتی ثبت نام خود را نهایی کنند. در ادامه نحوه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی به طور کامل تشریح می‌شود:

امکانات مدارس نمونه دولتی [مزایا و معایب  نمونه دولتی]

 – به سایت my.medu.ir مراجعه کنید. برای این منظور در مرورگر گوگل کروم یا فایرفاکس آدرس فوق را جستجو کنید.

– وجه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را واریز کنید.

– عکس دانش آموز را در ابعاد ۳ در ۴ و در قالب jpg با حداکثر حجم ۳۰۰kb آماده کنید.

– فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را تکمیل کنید.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 نکته قابل توجه این است که صرف ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی به معنی قبولی در آزمون نیست. شما باید در زمان ثبت نام دفترچه ثبت نام را به طور کامل مطالعه کنید و در صورتی که شرایط شرکت در آزمون را دارید در آن ثبت نام کنید. پس از آن باید خود را برای شرکت در آزمون آماده کنید.

برای این منظور می‌توانید از مجموعه منابعی که در سایت پرتو رهاورد اشاره شده است استفاده کنید. در قسمت محصولات همین سایت مراجعه کرده و مجموعه منابع آزمون را تهیه و با برنامه ریزی که این گروه آموزشی در نظر گرفته است خود را برای شرکت در آزمون آماده کنید. پس از آن در تاریخ آزمون ۱۴۰۳ مدارس نمونه دولتی حاضر شده و خود را برای آن آماده کنید.

 جمع بندی

در این مقاله به بررسی زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی (تاریخ آزمون ۱۴۰۳) پرداخته شد. در صورتی که واجد شرایط شرکت در آزمون هستید خود را باید برای برگزاری آزمون آماده کنید. برای این منظور می‌توانید از محصولات همین سایت و گروه آموزشی استفاده کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *