در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

منابع آزمون نمونه دولتی ششم

ازجمله مدارسی که امروزه مورد استقبال اولیا دانش‌آموزان قرار گرفته،  می‌توان به مدارس نمونه دولتی اشاره کرد. این مدارس با ایجاد یک فضای رقابتی بین دانش‌آموزان و همچنین ارائه امکانات و تجهیزات مختلف آموزشی، گزینه خوبی برای والدینی هستند که دغدغه آینده و تحصیل فرزند خود را دارند.اگرچه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در پایه ششم حذف و جای خود را به سوابق تحصیلی این پایه داده، اما توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات تکمیلی، به مطالعه منابع آزمون نمونه دولتی ششم بپردازید تا در صورت تغییر در شرایط پذیرش، از آمادگی بالا برخوردار باشید.آمادگی در آزمون درصد قبولی شما را بالا تر برده و به شانس شما در پذیرش و ورود به مقطع بالاتر می افزاید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شرکت در آزمون  را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ضرایب و تعداد سؤالات در آزمون نمونه دولتی ششم

ضرایب و تعداد سؤالات در آزمون نمونه دولتی ششمقبل از هرچیز شما می‌بایست جهت آمادگی در آزمون، از ضرایب و تعداد سؤالات هر درس اطلاعات کافی در دست داشته باشید تا باتوجه به آنها برنامه ریزی کنید. این کار باعث می‌شود شما نظم بهتری در امور درسی خود داشته باشید و از انجام کارهای غیر ضروری خودداری کنید یا آنها را به زمان دیگری موکول کنید.

برای آگاهی بیشتر به بررسی ضرایب و تعداد سؤالات هر درس می‌پردازیم.

درس ریاضی با ضریب۴ بیشترین ضریب را به خود اختصاص داده و دروس علوم، فارسی، قرآن و هدیه های آسمانی همگی از ضریب۲ برخوردارند. در پایان، مطالعات اجتماعی با ضریب۱ کمترین ضریب را در بین سایر دروس دارد.

آشنایی با منابع آزمون نمونه دولتی ششم و در کنار آن درک تعداد سوالات و گزینش هر کدام به مراتب می‌تواند نتیجه بهتری را برای شما به همراه داشته باشد.

سه درس علوم، ریاضی و فارسی هر کدام ۲۰سوال و دروس قرآن و هدیه‌های آسمانی و مطالعات اجتماعی با ۱۰سوال، آزمون نمونه دولتی ششم را تشکیل می‌دهند.

به یاد داشته باشید استفاده از منابع آزمون نمونه دولتی ششم و شبیه‌سازی محیط آزمون برای کاهش استرس، بدون تردید می‌تواند اثر بسیار زیادی بر روی نتیجه آزمون شما بگذارد. از همین رو در ادامه به معرفی این منابع می‌پردازیم.

منابع درسی آزمون ورودی نمونه دولتی ششم

منابع درسی آزمون ورودی نمونه دولتی ششم

نام درس تعداد سوال ضریب
فارسی ۲۰ ۲
علوم ۲۰ ۲
ریاضی ۲۰ ۴
قرآن و هدیه های آسمانی ۱۰ ۲
مطالعات اجتماعی ۱۰ ۱

برای آمادگی در این آزمون، می‌بایست خود را از جهات مختلف تقویت کنید. امروزه با روی کار آمدن مؤسسات و مراکز آموزشی، این امر تسهیل پیدا کرده است؛ چراکه با ارائه خدمات مختلف، کمک های شایانی را به دانش‌آموزان کرده‌اند.

نمونه‌ای از این موارد به شرح زیر است:

لیست بهترین مدارس نمونه دولتی تهران ۱۴۰۳

  • کپسول ۳۶۵موفقیت در آزمون
  • کلاس های آنلاین
  • پکیج های فیزیکی
  • آزمون شبیه ساز

_ کپسول ۳۶۵موفقیت در آزمون

این محصول نتیجه کار مجموعهPRS  می‌باشد که از جنبه‌های مختلف به بررسی تمامی مفاهیم و موارد خط به خط کتاب درسی پرداخته است. قابلیت کپسول۳۶۵موفقیت در آزمون به این موارد ختم نشده و می‌توان تشریح نکات با آخرین بروزرسانی‌ها و تغییرات و همچنین امکان مرور چند باره مطالب درسی را به آن اضافه کرد.

این محصول به نوعی می‌تواند در ذهن دانش‌آموزان یک نقشه ذهنی ایجاد کند تا آنها با فراگیری این مفاهیم بتوانند مطالب را به خوبی دسته بندی کنند. لازم به ذکر است بدانید این محصول با عنوان های دیگر در مقاطع زمانی مختلف در دسترس شما قرار می‌گیرد.

_ کلاس های آنلاین

کلاس های آنلاین از دیگر منابع آزمون نمونه دولتی ششم هستند که با ارائه آموزش های مختلف و بکارگیری شیوه های گوناگون سهم به سزایی در قبولی شما دانش‌آموزان دارند.

بدون شک کلاس های آنلاین به دلیل محدود نبودن در زمان و مکان و همچنین راحتی و آرامش خاطری که در طول کلاس دارند، می‌توانند انتخاب خوبی به عنوان یک منبع درسی باشند.

_ پکیج های فیزیکی

این محصول جهت ارتقا کیفیت و روند تحصیلی بهتر دانش‌آموزان طراحی شده و بدلیل اینکه یک مجموعه کامل می‌باشد، توان پوشش مطالب را از جهات گوناگون دارا است. این نکته را باید عنوان کرد که پکیج های فیزیکی نسبت به کلاس های آنلاین هزینه‌بر تر می‌باشند.

_ آزمون های شبیه ساز

این آزمون‌ها فضایی متناسب با آزمون اصلی شما را به وجود می‌آورند. مقصود آزمون های شبیه ساز، آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با سبک‌های مختلف سوالات و افزایش تسلط بیشتر شما بر روی کنترل عواطف و احساسات خود سر جلسه آزمون است. بنابراین کاهش استرس را می‌توان به عنوان یک مزیت بزرگ برای آزمون های شبیه‌ساز به حساب آورد.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی (تاریخ آزمون ۱۴۰۳)

دلایل اهمیت اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی ششم

در شرایط کنونی و باتوجه به بعضی رخدادها، انتخاب مدرسه برای عده‌ای از والدین به مسئله‌ای اساسی و دغدغه ساز تبدیل شده؛ چراکه تحصیل در مدارسی که از نظر سطح علمی جایگاه بالایی دارند، می‌توانند به روند رشد و پیشرفت فرزندان‌شان کمک فراوانی کنند. این حساسیت برای والدین دانش آموزان پایه ششم بسیار زیاد است و علاقه دارند که فرزندشان در مدارس نمونه دولتی تحصیل کنند.در سال های اخیر مدارس نمونه دولتی پایه ششم حذف شده و به نام مدارس هیات امنایی تغییر نام داده اند و مطابق با ضوابط مدارس هیات امنایی پذیرش می کنند .

جمع بندی

برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم یا هیات امناییی ششم  و تیزهوشان در وهله اول دانش‌آموز باید یک نقشه راه از مسیری که در پیش دارد مجسم کند و این کار به وسیله همین منابع صورت می‌گیرد. اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی ششم سبب نظم بیشتر امور درسی شده و از اتلاف وقت و رو به رو شدن با حجم زیاد دروس جلوگیری می‌کند.  برای دریافت این منابع ارزشمند می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است با مجموعه آموزشی پرتو رهاورد در ارتباط باشید

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *