در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

شهریه مدارس نمونه دولتی

پس از قبولی در مدارس نمونه دولتی داوطلبان باید هزینه ای را به عنوان شهریه پرداخت کنند. شهریه مدارس نمونه دولتی با توجه به امکانات ارائه شده در هر مدرسه متفاوت است.لذا دانش آموزان با توجه به مدرسه محل قبولی شهریه تعیین شده در هر سال را  می بایست به حساب بانکی مدرسه واریز کنند. برای دریافت جدول شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ ( میزان هزینه مدرسه) تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شرکت در آزمون  را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

چرا مدارس نمونه دولتی شهریه دریافت می کنند؟

مدرسه ها نمونه دولتی به جهت بهره مندی از تجهیزات گوناگون سالانه پولی را جهت شهریه مدرسه های نمونه دولتی در نظر میگیرند. از این رو داوطلبانی که جدیدا شرایط علم آموزی در‌این مدرسه ها را دارا‌ هستند و یا این که حتی دانش آموزان از قبیل در این مدارس مشغول به تحصیل هستند ،می بایست نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی مبادرت کنند.

از آن جا که معیار هزینه مدرسه نمونه دولتی به امکانات ارائه شده در مدرسه ها بستگی دارد؛ شهریه مدرسه ها نمونه دولتی در هر شهر و یا هر استان نسبت به همدیگر متفاوت است. به این ترتیب، ضمن قبولی در امتحان ورودی مدرسه های نمونه دولتی تقاضاکنندگان می بایست دارای شرایط پرداخت شهریه مدرسه های نمونه دولتی باشند تا بتوانند در صورت واریز مبلغ تعیین شده قابلیت تحصیل در این مقطع را داشته باشند.عوامل موثر بر شهریه مدارس نمونه دولتی

عوامل موثر بر شهریه مدارس نمونه دولتی

در مجموع حداقل شهریه قابل قبول از سوی آموزش و پرورش در قالب بخشنامه ای در اختیار مدرسه نمونه دولتی قرار می دهند و آنها این مبلغ را به والدین اطلاع می دهند. در مجموع میزان امکانات مدرسه های نمونه دولتی، میزان درآمد در هر منطقه و میزان ساعات آموزشی در مدرسه های نمونه دولتی  بر میزان شهریه مدارس نمونه دولتی تاثیرگذارند.

تیزهوشان یا نمونه دولتی کدام بهتر است( مزایا و معایب آنها)

شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

همون طور که گفته شد شهریه نمونه دولتی با توجه به ناحیه تحصیلی متفاوت است و هزینه ای که بابت تحصیل از دانش آموزان گرفته می شود در همه مدارس یکسان نیست و از اونجایی که تجهیزات آموزشی که هر مدرسه در دست دانش آموزا قرارمی دهد متفاوت است. هرچقدر این تجهیزات بیشتر باشد، دانش آموزان باید شهریه بالاتری را پرداخت کنند. به صورت کلی می توان گفت که شهریه مدرسه های نمونه دولتی برابر با یک سوم شهریه مدرسه های غیرانتفاعی در استان شما می باشد. اما میزان هزینه هر ساله حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد رشد دارد.

میزان شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

میزان شهریه مدارس نمونه دولتیدر مجموع میزان شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ برای هر استان نسبت به استان دیگر متفاوت است. دلیل این امر این است که میزان درآمد افراد در سطوح مختلف متفاوت است. شهریه مدارس نمونه دولنی نباید از یک مبلغ مشخص کمتر یا بیشتر باشد. بنابراین در صورتی که میزان شهریه دریافتی بیش تر باشد می توان از میزان شهریه دریافتی به آموزش و پرورش منطقه شکایت کرد.

امکانات مدارس تیزهوشان( ویژگی مدرسه سمپاد+ مزایا)

نحوه دریافت شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

نحوه دریافت شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴  عموما با توجه به روش دریافت متفاوت است. بعضی از مدارس روش نقدی، چکی و اقساطی را برای این منظور در نظر می گیرند. لذا در صورتی که می خواهید اطلاعات جزئی تری در رابطه با نحوه پرداخت کسب کنید باید با مدرسه مورد نظر تماس بگیرید و اطلاعات دقیقی کسب کنید.

مشاوره در رابطه با شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

همانطور که همه ما می دانیم مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس دیگر علاوه بر این که کیفیت بالایی دارد بلکه دارای دبیران با تجربه تری نیز می باشد. هدف این مدارس بالا برد عملکرد دانش اموزان برای موفقیت در کنکور سراسری است. هرسال دانش اموزان زیادی برای قبولی در این مدارس با هم رقابت می کنند و در آزمون نمونه دولتی شرکت می کنند. ممکن است تعدادی از والدین توان پرداخت شهریه را ندارند و حتی ممکن است در صورتی که دانش آموز در این مدارس قبول شود امکان ثبت نام در این مدارس را نداشته باشد.

لیست بهترین موسسه تیزهوشان تهران ۱۴۰۳ + اطلاعات وآدرس

البته جای نگرانی نیست زیرا اغلب مدرسه های نمونه دولتی هزینه را یکجا دریافت نمی کنند و شرایط پرداخت اقساط را فراهم می کنند. این مدارس اغلب یک سوم قسط را دریافت و مابقی را در قسط های جداگانه ای دریافت می کنند. لذا در صورتی که دانش آموز شما در این مدارس قبول شد آن را از تحصیل در این مدارس محروم نکنید. شما می توانید براحتی مبلغ شهریه مدارس نمونه دولتی را قسط بندی کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد اطلاعات جامعی در رابطه با شهریه مدارس نمونه دولتی ارائه شود. در مجموع میزان شهریه مدارس با توجه به خدمات و تجهیزاتی که دارند دریافت می شوند و نسبت به هم متفاوت می باشند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی پرتو رهاورد آماده هستند تا به تمام سوالات و ابهامات شما در رابطه با شهریه مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ پاسخ بدهند. شما می توانید از راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما معرفی شده است با ما در تماس باشید.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *