در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳

اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳  چند هفته پس از برگزاری آزمون در سایت  my.medu.ir توسط سازمان استعداد درخشان انجام می شود. زمانی که به سایت مراجعه کردید اطلاعات هویتی خود را وارد و نتایج آن را ببینید.البته توجه داشته باشید در صورتی که در این آزمون قبول نشده باشید امکان شرکت مجدد در آزمون وجود ندارد و در صورتی که قبول شدید باید مراحل ثبت نام در مدرسه را طی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

آزمون تیزهوشان ششم  و شرایط قبولی در آن

مدارس تیزهوشانآزمون تیزهوشان از آزمونی است که برای ورود به پایه هفتم دانش آموزان ششم به مدارس تیزهوشان انجام می شود. این آزمون سالی یک بار انجام می شود و هر دانش آموز شانس یک بار شرکت در این آزمون را دارد. برای قبولی در این آزمون ابتدا باید مراحل ثبت نام را بگذرانید.سپس باید خود را برای روز امتحان و قبولی در آن اماده کنید. در گروه آموزشی رهاورد مجموعه دوره کپسول ۳۶۵ موفقیت در آزمون تیزهوشان در نظر گرفته شده است.

شما می توانید این منبع را از طریق همین سایت تهیه کنید. پس از آمادگی باید در آزمون شرکت کنید.اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳  چند هفته پس از برگزاری آزمون در سایت   مای مدیو قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که تراز قبولی در آزمون تیزهوشان ششم را کسب کنید در این مدارس پذیرفته می شوید. بنابراین برای قبولی در این آزمون علاوه بر استعداد و باهوش بودن باید با سایر دانش آموزان رقابت کنید. از دلایل این امر این است که ظرفیت مدارس تیزهوشان اغلب محدود است و نمی توان دانش آموزان زیادی را در آن پذیرش کرد.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششمزمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون به صورت حدودی مشخص می شود. همچنین در روز بعد از آزمون در رابطه با تاریخ نتایج آزمون نهایی ششم در رسانه ها اعلام می شود. در مجموع پس از چند هفته از برگزاری آزمون این نتایج قابل دسترس خواهد بود. در اغلب موارد این نتایج در مرداد ماه اعلام می شوند. دانش آموزانی که قصد دارند از تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم دسترسی داشته باشند می توانند اخبار  و اطلاعیه های ما را از طریق شبکه های اجتماعی دنبال کنند. لازم به ذکر است که در سال قبل نتایج تیزهوشان  ششم و نهم در روز ۱۴ مرداد اعلام شد.

ثبت نام تیزهوشان ششم ۱۴۰۳{ آموزش جامع }

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ در مرداد ماه به سایت my.medu.ir قابل دسترس است. البته در صورت هر گونه تغییر در اعلام نتایج ما در شبکه های اجتماعی مرتبط  با PRS اسکول  اطلاع رسانی می کنیم.

دانش آموزانی که در امتحان تیزهوشان سال جاری شرکت می کنند، برای مشاهده نتایج تیزهوشان ششم باید در تاریخ اعلام جواب  ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به سایت مای مدیو مراجعه کنند. پس از ورود به سامانه، دانش آموزان می توانند با وارد کردن کد ملی و سایر اطلاعات از قبیل شماره سریال شناسنامه وارد پنل کاربری خود شده و در بخش تیزهوشان، نتایج آزمون تیزهوشان ششم را دریافت کنند.

مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳

مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشانبرای اعلام نتایج تیزهوشان ششم۱۴۰۲-۱۴۰۳ مراحل زیر طی می شود:

  • نشانی   medu.ir   را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کنید.
  • پس از آن باید با وارد کردن کد ملی و شماره سریال شناسنامه وارد پنل کاربری یا صفحه شخصی خود شوید.
  • پس از ورد به این صفحه بر روی گزینه آزمون سمپاد کلیک کنید.

در این صفحه مامی خدمات ارائه شده برای آزمون تیزهوشان ششم از قبیل مشاهده نتایج، ثبت اعتراض را مشاهده می کنید.

منابع آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ ( بهترین کتاب )

  • پس از ورد به قسمت آزمون سمپاد بر روی گزینه اعلام نتایج کلیک کرده و نتایج را دریافت کنید.
  • دانش آموزانی که نمره قبولی را کسب کرده باشند می توانند کارنامه قبولی خود را دریافت کنند و از مدرسه ای که قبول شده اند، مطلع شوند.
  • دانش اموزانی هم که قبول نشده اند می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند و از درصد های آزمون اطلاع یابند و در صورتی که اعتراضی دارند ان را ثبت کنند.

دانش آموزان عزیر توجه داشته باشید که در صورت هر گونه تغییر روند در نحوه اعلام نتایج تیزهوشان ششم ما از طریق راه های ارتباطی از قبیل تلگرام، ایستاگرام، ایتا در گروه آموزشی رهاورد یا PRS اسکول را اطلاع رسانی می کنیم.

نتایج قبولی در آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳

در صورتی که پس از اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ قبول شدید ما به شما تبریک می گوییم. در این مرحله می توانید با مدارک هویتی و پرینت نتایج آزمون  برای ثبت نام در مدرسه تیزهوشان اقدام کنید. همچنین شما می توانید تجربیات خود در رابطه با آزمون و منابعی که مطالعه کردید را برای دانش آموزانی که در آینده قصد شرکت در این آزمون دارند را با ما در میان بگذارید.مجموعه آموزشی رهاورد

عدم قبولی در آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳

اگر پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۲ قبول نشدید و احتمال می دهید که اشتباهی صورت گرفته می توانید  اعتراض خود را ثبت کنید. هر چند فرصت دوباره ای برای قبولی در این آزمون فراهم نیست اما می توانید خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم در سال های آتی آماده کنید. برای دریافت منابع آن آزمون و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران آموزشی ما در ارتباط باشید.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد اطلاعات جامعی در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان ششم ۱۴۰۳-۱۴۰۴ اعلام شود. در صورتی که در رابطه با هر این آزمون و مراحل اعلام نتایج آزمون سوال دارید می توانید از راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با ما در تماس باشید.

۰۲۱۶۷۵۳۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *