در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

منابع آزمون تیزهوشان ششم

اگر قصد شرکت در آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ را دارید در این مقاله همراه ما باشید.زیرا ما قصد داریم بهترین منابع آزمون تیزهوشان ششم را در اختیار شما قرار دهیم. هلدینگ پرتو رهاورد با توسعه اهداف آموزشی مبتنی بر یادگیری به سبکی نوین و ساده توانسته است مجموعه ای از بهترین کتاب های آمادگی در آزمون تیزهوشان را فراهم کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

محتوای آزمون ورودی پایه هفتم

محتوای آزمون ورودی پایه هفتمآزمون ورودی مدارس تیزهوشان  پایه هفتم به منظور سنجش «هوش»،«استعداد»،«خلاقیت» دانش آموزان توسط متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی می شود و به صورت چهار گزینه ای است.  بنابراین منابع آزمون تیزهوشان ششم شامل سوالات چهارگزینه ای، هوش، استعداد و خلاقیت است.

سوالات هوش آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم

در سال های اخیر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ، برای آزمون ورودی تیزهوشان پایه هفتم سوال هوش طراحی می کند. شما می توانید با این سوالات با بررسی آزمون های دوره های گذشته اشنا شوید. همچنین می توانید در دوره آموزشی موفقیت ما شرکت کنید و سوالات هوش را تمرین کنید. اگر نتوانستید به یک یا چند سوال هوش را حل کنید، ناراحت نشوید.شما با استفاده از  منابع آزمون تیزهوشان ششم مناسب، تمرین و آشنایی با این نوع سوالات توانایی خود را افزایش می دهید و در آزمون تیزهوشان موفق می شوید.

 سوالات استعداد تحصیلی آزمون  مدارس تیزهوشان پایه ششم

سوالات هوش آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششمسوالات استعداد تحصیلی یکی از بخش های سوالات آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم است. در این بخش استعداد تحصیلی دانش آموز سنجیده می شود. این بخش نسبت به سوالات هوش ساده تر است هر چند به توانایی دانش آموز مرتبط است. ما در دوره آموزشی کپسول جامع تیزهوشان پایه ششم سوالات و تمرینات زیادی را در رابطه با استعداد تحصیلی در نظر گرفته ایم. اگر قصد قبولی در این آزمون را دارید حتما این بسته فیزیکی را از طریق همین سایت تهیه کنید.

ثبت نام تیزهوشان ششم ۱۴۰۳{ آموزش جامع }

سوالات خلاقیت آزمون  مدارس تیزهوشان پایه ششم

سوالات خلاقیت شیرین ترین بخش سوالات آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم است. اتفاقا برای پاسخ دادن به این سوالات نیاز است که خلاق باشید و به نکته ی سوال توجه داشته باشید. مانند بخش های قبل گروه آموزشی رهاورد در دوره آمادگی تیزهوشان ششم تمرین های جذابی را در نظر گرفته است. برای آشنایی بهتر و بیشتر با منابع تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳  می توانید از طریق همین سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 بهترین کتاب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

مدارس تیزهوشانهمانطور که می دانیم  منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل سوالات تحلیلی از قبیل هوش، استعداد و خلاقیت است. موسسات مختلف مجموع سوالات متنوعی را برای این آزمون طراحی کرده اند. یکی از بهترین کتاب برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم موجود در بازار این است که دانش آموز را برای موفقیت در این آزمون آماده کند. ما با سال ها تجربه و تلاش و به کارگیری بهترین مدرسان در این حوزه توانستیم کپسول جامع تیزهوشان پایه ششم (نسخه فیزیکی) را فراهم کنیم. ویژگی این منابع آزمون تیزهوشان ششم  به صورت زیر می باشد:

 • دسته بندی سوالات هوش (استعداد تحلیلی) در حوزهای کلامی، تجسمی، محاسباتی و طبیعی
 • شامل بخش هایی از قبیل: تدریس، تشریح، نکته و تست، مرور ویژه، جمع بندی کپسولی، آزمون جامع و شبیه سازی شده
 • تدریس ، تشریح ، نکته و تست های هدفمند جامع و کامل بصورت ویدئو و پویانمایی
 • آزمون های متعدد و استاندارد منطبق بر پایه آزمون سمپاد
 • برطرف کردن نیازهای محتوایی و درسی
 • جمع بندی مناسب در انتهای هر بخش
 • مرور مطالب و نکات کلیدی با تصویر سازی
 • دوره جامع ویژه (vip 1-2)
 • برنامه ویژه کپسولی ( کپسول جمع بندی و کپسول شبیه ساز)
 • ارایه نکات و تستهای هدفمند
 • آموزش و یادگیری روش حل سوالات تستی
 • ارایه نکات کلیدی و مهم در جهت افزایش و تثبیت یادگیری
 • ایجاد آمادگی ذهنی برای دانش آموزان
 • افزایش سرعت عمل در تست زدن
 • برنامه‌ریزی تحصیلی و مشاوره درسی

شما می توانید از محصولات همین سایت این منبع فوق العاده عالی را تهیه کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما در همین سایت اشاره شده است با ما در ارتباط باشید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

نحوه امتیاز دهی به سوالات آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم

نحوه امتیاز دهی به سوالات آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششمدر آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به ازای پاسخ صحیح، ۳ نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، ۱ نمره منفی برای دانش آموز شرکت کننده در آزمون سمپاد در نظرگرفته می شود. همچننن برای سوالات بدون پاسخ نمره ای لحاظ نمی شود.

همچنین در صورتی که دانش اموز بیش از یک گزینه را علامت زده باشد یک نمره منفی برای او در نظر گرفته می شود. نکته مورد توجه این است که هر سال تعداد دفترچه ها، سوالات، سهم امتیاز هر یک از دفترچه ها و مدت زمان پاسخ گویی به سوالات، هفته قبل از بارگزاری آزمون اطلاع رسانی می شود.

چطور نمره منفی در آزمون تیزهوشان دریافت نکنیم؟

برای اینکه نمره منفی در آزمون تیزهوشان دریافت نکنیم نیاز دارد که برای آمادگی و قبولی در این آزمون تلاش کرده باشیم. برای این منظور باید منابع معتبر آمادگی آزمون تیزهوشان را مطالعه کرده باشیم و اطلاعات جامعی در رابطه با آن کسب کرده باشیم. ما در ادامه بهترین منابع تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ را معرفی می کنیم.

خلاصه کلام

ما در این بخش سعی کردیم منابع آزمون تیزهوشان پایه ششم را بررسی و تجزیه  و تحلیل کنیم. هر چند منابع مختلفی برای این آزمون معرفی شده است. اما برنامه ای خوب است که با تمرین و برنامه ریزی به هدف مورد نظر که قبولی در تیزهوشان است برساند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با ما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *