در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

به منظور شناسایی و جذب دانش آموزان صاحب استعداد برتر جهت ادامه تحصیل در دبیرستان های استعداد های درخشان، آزمون وردی به این مدارس برای پایه ششم به هفتم و  نهم به دهم هر ساله انجام می شود. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  ۱۴۰۳ معمولا در اواسط اسفند ماه هر سال اعلام می شود و نیمه دوم فرودین ماه صورت می گیرد. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی در رابطه با تاریخ، مهلت و زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳

هر ساله در نیمه اول فروردین ماه ثبت نام آزمون تیزهوشان انجام می‌شود. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  ۱۴۰۳ -۱۴۰۴ از سایت پنجره واحد آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir اعلام می‌شود. برای این منظور دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ و شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان از طریق همین سایت قابل دسترس است. توجه داشته باشید که تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام می‌شود و مدارسی که دانش‌آموزان در آن تحصیل می‌کند در این خصوص مسئولیتی ندارند.

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳

تاریخ ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشانزمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ به محض اطلاع رسانی در سال my.medu.ir از طریق همین سایت اعلام می شود. لذا افرادی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می توانند اخبار سایت ما را دنبال کنند و یا در شبکه های اجتماعی ما از قبیل تلگرام، اینستاگرام، روبیکا عضو شوند.

ما به محض دریافت اطلاعات دقیق آن را در شبکه های اجتماعی بازپخش می کنیم. شما علاوه بر وقت ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۳ می توانید از منابع این آزمون، سوالات دوره های قبل همراه با پاسخ و نحوه و چگونگی آزمون و بهترین منابع آمادگی برای آزمون اطلاع یابید.

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ در دفترچه آزمون تیزهوشان  اعلام شده و معمولا  برای آن تمدید مهلت ثبت نام در نظر می گیرند. دفترچه آزمون تیزهوشان هر سال در اواسط فروردین توسط سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان منتشر می شود.

برای دانلود دفترچه باید به سایت مای مدیو مراجعه کنید. همچنین این دفترچه به محض انتشار در سایت ما قابل دسترس است. مشاوران ما پاسخ گوی شما در رابطه با نحوه ثبت نام در آزمون می باشند. بهتر است دفترچه راهنمای آزمون را به طور کامل بخوانید و در صورتی که شرایط ثبت نام برای شما مهیا بوده است، اقدام به ثبت نام کنید.

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1403توجه داشته باشید که ثبت نام مدارس تیزهوشان کاملاً به صورت اینترنتی بوده و مسئولیت احراز شرایط ثبت نام و صحت مندرجات در تقاضانامه ثبت نام، تماماً بر عهده داوطلب است. در صورت ورود اطلاعات نادرست، قبولی داوطلب لغو و از ثبت نام و ادامه تحصیل او در مدارس استعداد‌های درخشان جلوگیری می‌شود.شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به شرح زیر می باشد:

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ (شرایط پذیرش)

 • داشتن تابعیت ایرانی
 • اشتغال به تحصیل در دوره ششم و نهم
 • کسب امتیاز خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم و نوبت اول پایه ششم
 • کسب نمره و معدل ۱۹ در پایه هشتم و نهم

مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به شرح زیر می باشد:

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }     

 • تکمیل کردن برگ اینترنتی تقاضانامه ثبت نام
 • بارگذاری فایل عکس داوطلب
 • پرداخت هزینه ثبت نام
 • دریافت شماره پیگیری

مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشاندر صورتی که در طی کردن هر یک از مراحل ثبت نام به سوال برخوردید می توانید با مشاوران ما در ارتباط بگذارید. این افراد تسلط کامل به نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان داشته و مشکل شما را حل می کنند.

نکات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 • زمان، شرایط و ضوابط دقیق ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از طریق دفترچه راهنمای آزمون اعلام می شود.
 • دفترچه راهنمای آزمون در سایت my.medu.ir در دسترس است.
 • تاریخ دقیق انتشار این دفترچه از طریق آموزش و پرورش و سازمان استعداد درخشان کشور اعلام می شود.
 • اطلاعات درخواستی را به درستی وارد کنید.
 • قبل از ثبت نام در آزمون سمپاد دفترچه راهنمای شرکت در آزمون را مطالعه کنید.
 • از شرایط عمومی و تخصصی آزمون اطلاع کامل دریافت کنید.
 • هزینه ثبت نام را در مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ بپردازید و برای ثبت نام اقدام کنید.
 • تمامی فرآیند ثبت نام به صورت اینترنتی توسط داوطلبان به انجام می رسد.
 • اگر قصد شرکت در آزمون را دارید، ثبت نام را به روزها و ساعات پایانی موکول نکنید.
 • توجه داشته باشید که صرف ثبت نام در آزمون حاکی از قبولی شما در آزمون نیست و باید خود را برای شرکت در این آزمون آماده کنید.

راه های آماده سازی برای قبولی در ثبت نام آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشانتنها با ثبت نام در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ شما در مدارس تیزهوشان پذیرفته نمی شوید. بلکه اگر فردی با استعداد، تیزهوش و ماهری هستید باید خود را برای قبولی در این مدارس آماده کنید. شما می توانید از منابع درسی، کمک درسی و آزمون های سال های قبل کمک بگیرید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

همچنین می توانید در کلاس های آموزشی شرکت کنید. در مجموعه آموزشی رهاورد بهترین راهنمایی ها برای قبولی در این آزمون ارائه شده است. شما می توانید از مشاوره تا برنامه ریزی تحصیلی برای قبولی در آزمون تیزهوشان را از ما دریافت کنید.

خلاصه کلام

ما در این مطالعه به ارائه و بررسی زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ پرداختیم. در صورت هر گونه نکته، سوال و ابهام در رابطه با این آزمون از طریق تماس با ما ، با یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *