در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

شرکت کنندگان در آزمون مداس تیزهوشان ۱۴۰۳ باید به این مورد مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  توجه داشته باشند که در کنار ثبت نام، بارگذاری به موقع مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از اهمیت به سزایی برخوردار است. عدم بارگذاری مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است و بالطبع کارت ورود به جلسه برای شما صادر نخواهد شد.بنابراین داوطلبین گرامی باید مدارک مربوطه را قبل از موعد ثبت نام فراهم کنند تا در پروسه ثبت نام به مشکل برنخورند؛ برای آگاهی از این مدارک ادامه‌ی مقاله را مطالعه فرمایید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان 

مدارس تیزهوشانارائه مدارک برای ثبت نام جهت شرکت در آزمون مدارس سمپاد، به صورت اینترنتی، در زمان مربوطه و از طریق مراجعه به سایت مای مدیو صورت می‌گیرد. این مدارک به عناوین مختلفی، نظیر« اطلاعات فردی و شخصی هر شرکت کننده، اطلاعات مربوط به وضعیت تحصیلی دانش آموز، نکات و شیوه بارگذاری عکس و میزان هزینه ثبت نام» تقسیم بندی می‌شود. توجه داشته باشید صرفا ثبت نام در این آزمون به منزله قبولی در آن نمی باشد.

شما باید برای انجام آزمون آمادگی کسب کنید. می توانید از کتاب ها و منابع آموزشی که در این حیطه طراحی شده است کمک بگیرید. یکی از بهترین منابع آزمون تیزهوشان استفاده از انواع منابع آموزشی تهیه شده توسط مجموعه پرتو رهاورد می باشد. با استفاده از دوره های موفقیت در آزمون تیزهوشان، انواع کپسول ها و آزمون های شبیه ساز تیزهوشان قبولی خود را در این آزمون ها تضمین کنید.

مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان

مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشانمراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت زیر است:

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان { آموزش تصویری صفر تا ۱۰۰ }              

 • در مرحله اول فرد متقاضی می‌بایستی با رجوع به سایت my.medu.ir فرم اولیه را پر کند.

فرم اولیه شامل مواردی همچون تاریخ تولد دانش آموز، دین و ملیت متقاضی، معدل کل سالانه، آدرس محل زندگی و شماره تلفن ثابت و غیره می‌باشد.

 • اسکن یک عکس با سایز ۴*۳. به این نکته توجه داشته باشید که زمینه عکس حتما باید سفید و عکس انتخابی مربوط به زمان حال شما باشد.

لازم به ذکر است که فرمت عکس حتما بایدjpg و حجم عکس انتخاب شده کمتر از ۷۰ کیلوبایت باشد.

 • هزینه ثبت نام که هر سال متغیر است و شما باید از درگاه بانکی آن را پرداخت کنید.

بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مذکور و ارائه مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان۱۴۰۲_۱۴۰۳، یک کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد که برای انجام فرآیند های دیگر و همچنین اقدامات بعدی نیاز خواهید داشت.لازم به ذکر است:برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان نهم به د هم به آدرس azmoon.medu.ir و برای آزمون ششم به هفتم به آدرس hoosh.medu.ir می توانید مراجعه نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون تیزهوشانمدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ را می توان به صورت زیر شمرد:

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ (شرایط پذیرش)

 • رجوع به سایت مای مدیو و وارد کردن اطلاعات و محتویات مربوط به شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن یک عکس با سایز ۴*۳. پشت صحنه عکس حتما باید سفید و عکس انتخابی مربوط به سال جاری شما باشد.
 • پرداخت هزینه ثبت نام؛ برای انجام این فرایند، داشتن رمز دوم ضروری است.

بعد از اتمام کار، یک کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد، این کد را نزد خود نگه دارید چرا که در اقدامات بعدی نیاز خواهد بود.

فراموش نکنید که در زمان تعیین شده و باتوجه به سلسله مراتب ثبت نام و همچنین ارائه مدارک لازم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان، این فرآیند را به پایان برسانید تا دچار خطا از سمت سایت یا مشکلی از این قبیل نشوید.

زمانی که دانش آموزان در این آزمون نسبتاً سخت، موفق و یک گام به سمت اهداف خود نزدیک می‌شوند، نوبت به ثبت نام قطعی و ارائه مدارک مربوطه به مدرسه انتخابی خود می‌رسد؛ در این زمان داوطلب تمامی پیش‌نیاز هارا پشت سر گذاشته و به مرحله آخر رسیده است.

موفقیت در آزمون تیزهوشان

هر ساله متقاضیان زیادی برای به چالش کشیدن خود و از طرفی جهت نزدیک شدن به آرزوها و اهدافشان،در آزمون مدارس سمپاد شرکت می‌کنند، تا شاید قبولی در این آزمون، پلی برای دستیابی آنها به رؤیاهایشان باشد.با وجود جو سنگین در هر دوره استقبال خوبی از این آزمون می‌شود؛ سطح بالای این مدارس، کیفیت آموزشی بسیارخوب و تاریخچه قبولی این مدارس در کنکور، باعث می‌شود تا این مدارس را از سایرین متمایز شوند.

از این رو برای دست یابی به موفقیت در این آزمون ها نیاز است برای انجام آن آماده شوید. شما می توانید از بهترین منابعی که گروه آموزشی رهاورد آماده کرده است استفاده کنید. بی شک منابع موفقیت در آزمون تیزهوشان و کپسول موفقیت شما را به این هدف مهم می رساند. برای دستیابی به این منابع می توانید محصولات سایت را ببینید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

مدارک ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان

مدارک ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشانمدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ارائه کردید پس از قبولی به همراه شواهد قبولی باید به مدرسه برسانید تا پرونده سازی انجام شود. مدارک این دو مقطع تا حدودی شبیه به یکدیگر هستند؛ برای اطلاع از این مدارک موارد زیر را مطالعه کنید. موارد مشترک در دو پایه:

 • ارائه شناسنامه عکس دار دانش آموز
 • کپی کارت ملی و شناسنامه دانش آموز و والدین
 • ارائه پرینت قبولی آزمون تیزهوشان
 • ۶ عکس با سایز ۴*۳ با پشت صحنه سفید
 • حکم کارگزینی اولیا
 • پر کردن فرم های مربوطه

مواردی که در دو پایه تمایز دارند:

 • در مقطع نهم به دهم ارائه برگه ی هدایت تحصیلی به همراه مهر مدرسه قبلی و همچنین ارائه کارت واکسن دانش آموز لازم و ضروری است.

توجه داشته باشد که هرساله پس از اتمام بازه ثبت نام آزمون تیزهوشان، مهلت دوباره ای به دانش آموزان اختصاص داده می‌شود تا اگر از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک جا مانده اند در این زمان به تکمیل آن بپردازند.

خلاصه کلام

هدف ما از این مقاله آشنایی شما با مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان بود؛ امیدواریم که توانسته باشیم رضایت شمارا جلب کنیم.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *