در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

پس از چند هفته از برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم در سایت my.medu.ir توسط سازمان استعداد درخشان اعلام می شود. وقتی که به  این سایت مراجعه کردید اطلاعات هویتی خود از قبیل شماره ملی و نام و نام خانوادگی را وارد کرده و نتایج آن را دریافت کنید.البته توجه داشته باشید در صورتی که در این آزمون قبول نشده باشید امکان شرکت مجدد در آن وجود ندارد و در صورتی که قبول شدید باید خود را برای ثبت نام در پایه دهم در مدارس تیزهوشان قبول شده  پایه دهم آماده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳  همراه ما باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

آزمون تیزهوشان نهم  و شرایط قبولی در آن

در صورتی که علاقه به ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان هستید و خود را فردی تیزهوش می دانید می توانید در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳ شرکت کنید. این آزمون سالی یک بار برگزار می شود و هر دانش آموز پایه نهم  شانس یک بار شرکت در این آزمون را دارد. برای قبولی در این آزمون ابتدا باید در آزمون ثبت نام کنید.سپس باید خود را برای قبولی در آزمون اماده کنید. در گروه آموزشی پرتو رهاورد دوره کپسول ۳۶۵ موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم در نظر گرفته شده است. شما می توانید این منبع را از طریق همین سایت در قسمت تیزهوشان یا محصولات تهیه کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آموزشی ما ارتباط برقرار کنید.

آزمون تیزهوشان نهم  و شرایط قبولی در آننتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۳چند هفته پس از برگزاری امتحان در سایت   مای مدیو قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که تراز قبولی در آزمون تیزهوشان نهم را کسب کرده اید در این مدارس پذیرفته می شوید. بنابراین برای قبولی در این آزمون علاوه بر استعداد و باهوش بودن باید با سایر دانش آموزان پایه نهم در منطقه و کشور رقابت کنید. از دلایل این امر این است که ظرفیت مدارس تیزهوشان اغلب محدود است و نمی توان همه دانش آموزان را تیزهوش شمرد.

آموزش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم {نحوه ثبت نام }

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۳

زمان  اعلام جواب آزمون تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون به صورت حدودی اشاره می شود. همچنین در روز بعد از امتحان در رابطه با تاریخ نتایج آزمون نهایی نهم در خبرگزاری ها اکثرا اعلام می شود. در مجموع پس از چند هفته از برگزاری آزمون نتایج آزمون تیزهوشان قابل دسترس خواهد بود. در اغلب موارد جواب تیزهوشان نهم در مرداد ماه اعلام می شوند. دانش آموزانی که می خواهند از تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم سریع تر اطلاعات کسب کنند، می توانند اخبار  و اطلاعیه های ما را از طریق شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام، ایتا و تلگرام  دنبال کنند. لازم به یادآوری است که در سال قبل نتایج آزمون تیزهوشان  ششم و نهم در روز ۱۴ مرداد اعلام شد.

آیا با شرکت در آزمون تیزهوشان در این مدارس پذیرفته می شویم؟

بعضی از داوطلبان فکر می کنند که با شرکت در آزمون تیزهوشان در این مدارس پذیرفته می شوند. این دانش آموزان سخت در اشتباه هستند. در صورتی که قصد قبولی در آزمون تیزهوشان دارید باید با آمادگی در جلسه آزمون حاضر شوید و تراز موفقیت در آزمون را کسب کنید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!.

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۳

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ پایه نهم به دهم در مرداد ماه در سایت my.medu.ir قابل دسترس است.  توجه داشته باشید که هر گونه تغییر در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، در شبکه های اجتماعی مرتبط  با مجموعه آموزشی پرتو رهاورد یعنی همین سایت اطلاع رسانی می شود.

داوطلبانی که در امتحان تیزهوشان سال جاری شرکت می کنند، برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم باید در زمان جواب  ۱۴۰۲-۱۴۰۳ به سایت مای مدیو مراجعه کنند. پس از ورود به سامانه، با وارد کردن کد ملی و سایر اطلاعات هویتی از قبیل شماره سریال شناسنامه وارد پنل کاربری خود شده و در بخش تیزهوشان، نتایج آزمون تیزهوشان نهم را دریافت کنند.

مراحل مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳

مجموعه آموزشی رهاوردبرای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم  ۱۴۰۲-۱۴۰۳ مراحل زیر طی می شود:

آدرس   my.medu.ir   را در نوار آدرس مرورگر خود وارد کرده و کد ملی و سایر اطلاعات هویتی خود ر وارد کنید. اینک شما وارد پنل کاربری خود شده اید.  بر روی گزینه آزمون سمپاد کلیک کنید در این صفحه اطلاعاتی از قبیل مشاهده نتایج، ثبت اعتراض را مشاهده کنید. پس از ورد به قسمت آزمون سمپاد بر روی گزینه اعلام نتایج تیزهوشان نهم کلیک کنید و نتیجه را دریافت کنید. در صورتی که در این آزمون پذیرفته شده باشید تاییدیه قبول و در صورتی که قبول نشده باشید کارنامه را مشاهده می کنید. اگر اعتراضی در رابطه با نتایج آزمون تیزهوشان نهم  دارید می توانید آن را ثبت کنید.

آزمون شبیه ساز تیزهوشان نهم ١۴٠٣

دانش آموزان عزیر توجه داشته باشید که در صورت هر گونه تغییر روند در نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم ما از طریق راه های ارتباطی از قبیل تلگرام، ایستاگرام، ایتا در گروه آموزشی رهاورد و یا سایت PRS اسکول اطلاع رسانی می کنیم.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد اطلاعات جامعی در رابطه با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم ۱۴۰۳-۱۴۰۴ ارائه شود. در صورتی که در رابطه با اعلام نتایج و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم سوالی دارید، می توانید از راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با ما در تماس باشید.

۰۲۱۶۷۵۳۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *