در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

مهلت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۴-۱۴۰۳ در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اشاره شده است و عموما برای چند روز ان را تمدید می کنند.  دفترچه آزمون تیزهوشان توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان در اواسط فروردین ماه منتشر می شود. اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید زمان آن را به تعویق نیاندازید.در صورتی که سوالی در رابطه با زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳-۱۴۰۴ دارید با شماره و شبکه های اجتماعی ما در تماس باشید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸ 

ثبت نام در آزمون ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزانی که خواستار نام نویسی در امتحان مدرسه های تیزهوشان پایه ششم به هفتم می‌باشند باید در مهلت داده شده برای ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات خویش مبادرت کنند. همینطور اطلاع از این زمان بندی می‌تواند داوطلبان را جهت پیاده سازی یک طراحی برنامه مطالعاتی و یا شرکت در کلاس تیزهوشان ششم کمک کند. نام نویسی این مدرسه ها به طور اینترنتی از روش پنجره واحد سرویس ها الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir می باشد.

نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

نحوه ثبت نام در آزمون تیزهوشانداوطلبان میتوانند در طول نام نویسی مدرسه های تیزهوشان با ورود به وبسایت مای مدیو به آدرس my.medu.ir اسم‌نویسی خویش را با وارد کردن داده ها کامل نمایند. تاریخ نام نویسی امتحان استعداد درخشان بوسیله آموزش و پرورش و سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان یا این که به اختصار سمپاد اعلام می شود. این سازمان نهادی بوده که بر کارهای تحصیلی دانش‌آموزان مستعد و با بهره هوشی بالا رسیدگی می‌نماید. در صورتی حس میکنید که در‌این رسته از دانش‌آموزان می‌باشید میتوانید در‌این امتحان نام نویسی فرمائید. منابع شرکت در‌این امتحان در همین تارنما معرفی شد‌ه‌است.

ثبت نام تیزهوشان ششم ۱۴۰۳{ آموزش جامع }

مهلت ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

مدارس تیزهوشانمهلت نام نویسی امتحان تیزهوشان عموماً به وسیله سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان اعلام می‌گردد و معمولاً یک هفته تا ده روز است. شما بایستی در تاریخ اعلام شده اقدام به نام نویسی در امتحان فرمایید. معمولاً برای این امتحان، تمدید مهلت ثبت در لحاظ می گیرند. مهلت نام نویسی آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ عموماً پس از اتمام تاریخ نام نویسی برای چند روز تمدید می شود.

طریقه نام نویسی در امتحان تیزهوشان

شما برای اگاهی از مهلت نام نویسی آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ می بایست به وب سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش وپرورش به نشانی my.medu.ir مراجعه و اقدامات لازم برای نام نویسی در امتحان تیزهوشان را انجام دهید.

تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

تمدید زمان ثبت نام آزمون تیزهوشانتعدادی از درخواست کنندگان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، ممکن است تا پایان مهلت ثبت نام امتحان، به دلایل مختلفی قادر به تکمیل مراحل ثبت نام نشوند. سازمان استعداد های درخشان، معمولا برای دانش آموزانی که در مدت مشخص و معلوم شده امکان نام نویسی نداشته اند؛ زمانی را به عنوان تمدید مهلت ثبت نام در نظر می‌گیرد.

زمان تمدید شده از طریق سامانه اعلام می شود. البته توجه داشته باشید که این مهلت ثبت نام مرتبط به هر دو پایه تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم است.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان

در زمان درج اطلاعات مرتبط به ثبت نام تیزهوشان دانش آموزان ممکن است اطلاعات درخواستی را به درستی وارد نکنند و در قسمتی بی دقتی کنند. از این رو در مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ اعلامی توسط سازمان استعداد درخشان  برای این مشکل نیز در نظر گرفته می شود.

مشاوران آموزشی مرکز آموزشی پرتو رهاورد آماده اند تا اطلاعات لازم در خصوص مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما در سایت https://www.prsschool.ir/  از قبیل شبکه های اجتماعی و تماس با ما  با ما در ارتباط باشید.

چرا ثبت نام در مدارس تیز هوشان اهمیت بالایی دارد؟

چرا ثبت نام در مدارس تیز هوشان اهمیت بالایی داردمهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به این دلیل است که در صورتی که قصد شرکت در آزمون سمپاد را دارید این فرصت را از دست ندهید. مزایای تحصیل در مدارس تیزهوشان را می توان به صورت زیر شمرد:

منابع آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ ( بهترین کتاب )   

  • سطح علمی بالا

سطح علمی مدارس تیزهوشان بالا بوده و دارای دبیران مجرب، دانا و با تحصیلات بالا هستند.

  • فضای رقابتی مناسب

فضای رقابتی دانش آموزان در این مدرسه ها و عملکرد دانش آموزان بالا می باشد.

  • برگزاری کلاس های فوق العاده

در مدارس تیزهوشان کلاس های فوق العاده زیادی برگزار می شود

  • نتایج بهتر در کنکور

دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان درس می خوانند برای کسب رتبه های پایین تر در کنکور و نمرات بالاتر در آزمون نهایی مدارس آماده تر می باشند.

  • خلاقیت دانش آموزان بالا تر است

در این مدارس استعداد یابی انجام می شود و خلاقیت دانش اموزان را افزایش می دهند.

  • سطح تحصیلی بالاتر

سطح تحصیلی دانش آموزان مدارس تیزهوشان بالا است و از زمان کلاس ها بهترین استفاده را می کنند.

  • مشاوران بهتر تحصیلی
  • دانش آموزان در مدارس تیزهوشان دارای مشاوران مناسب تحصیلی می باشند. بنابراین در صورتی که با مشکل روبه رو شوند براحتی می توانند با مشکل کنار بیایند و آن را حل کنند.
  • موفقیت تضمینی

مدارس تیزهوشان به نوعی موفقیت افراد را تضمین می کنند. زیرا این مدارس از سطح علمی بالایی برخوردار بوده و به لحاظ تحصیلی نسبت به سایر دانش اموزان موفق تر هستند.

البته تحصیل در آزمون تیز هوشان مشکلاتی را هم به همراه دارد و در صورتی که توانایی رقابت با دانش آموزان فعال را ندارید و یا سخت کوشی را در توان خود نمی بینید بهتر است برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان اقدام نکنید.مجموعه آموزشی رهاورد

جمع بندی

ما در این بخش به بررسی مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ پرداختیم. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید می توانید از راه های ارتباطی معرفی شده در همین سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

۰۲۱۶۷۵۳۸

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *