در سایت PRS اینترنت مصرفی کاربران در دوره‌های آنلاین نیم بها محاسبه می‌شود
0
02167538

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم یکی از منابع در دسترس دانش آموزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، می باشد.  دانش آموزانی که علاقه به تحصیل در این مدارس را دارند می توانند این نمونه سوالات را از طریق همین سایت دانلود کنند. همچنین اگر می خواهید پاسخنامه تشریحی و دقیق این آزمون ها را تهیه کنید می توانید از مجموعه کتاب ها و  آموزش های متنوع  برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم۱۴۰۳  که در گروه آموزشی رهاورد، تهیه شده است، بهره ببرید.

گروه آموزشی رهاورد آماده است تا اطلاعات لازم در خصوص قبولی در مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون سمپاد را در اختیار داوطلبان گذاشته و آن ها را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی راهنمایی نمایند.

۰۲۱۶۷۵۳۸

آزمون تیزهوشان ششم

مدارس تیزهوشان

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان به منظور ثبت نام دانش آموزان در مقطع ششم به هفتم اقدام به برگزاری آزمون تیزهوشان ششم  می نمایند که دغدغه بسیاری از دانش آموزان و حتی والدین آمادگی برای این آزمون و قبولی در آن می باشد. یکی از راه های افزایش شانس قبولی در این آزمون، آشنایی دانش آموزان با مجموعه کامل سوال تیزهوشان ششم با جواب می باشد. دانش آموزان می توانند پس از مطالعه دقیق منابع آزمون با انواع سوالات تیزهوشان ششم آشنا شوند، منابع آمادگی برای این آزمون ها را تهیه کنند و تمرین کنند.

محتوای سوالات آزمون تیزهوشان پایه شم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳
منبع طرح سوالات هوش، استعداد و خلاقیت
نوع سوالات چهارگزینه ای
تعداد سوالات ۶۰ عدد
مدت زمان پاسخ گویی ۷۵ دقیقه

ثبت نام تیزهوشان ششم ۱۴۰۳{ آموزش جامع }

منابع آزمون تیزهوشان ششم

منابع آزمون تیزهوشان ششممحتوای آزمون ورودی پایه هفتم هوش، استعداد و خلاقیت است که توسط معلمان، متخصصان و کارشناسان این حوزه طراحی شده است. سؤالات این آزمون به صورت چهارگزینه‌ای بوده و همچنین دارای نمره منفی است. به طوری که به ازای هر پاسخ صحیح، ۳ نمره مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، یک نمره منفی برای هر داوطلب در نظر گرفته می‌شود. برای آمادگی در این آزمون می‌توانید از نمونه سوالات  تیزهوشان ششم طراحی شده توسط گروه آموزشی رهاورد استفاده کنید.

 دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم

همانطور که می دانیم هر ساله برای شناسایی دانش آموزان مستعد و باهوش پایه ششم آزمون تیزهوشان برگزار می شود. می‌توان گفت که این آزمون یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین آزمون‌های هوش و استعداد در کشور می‌باشد. یکی از منابع نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم دوره های قبل می باشد. شما می توانید به مطالعه نمونه سوال تیزهوشان ششم در سال های گذشته بپردازید و جواب های خود را با کلید آزمون ها تطبیق دهید. در این روش علاوه بر یادگیری بیشتر،  به مباحث و بخش های پرتکرار پی می بردید و در مباحثی که ضعف بیشتری دارید، زمان، تمرین و تکرار بیشتری اختصاص می دهید.

منابع آزمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۳ ( بهترین کتاب )   

محتوای سوالات تیزهوشان ششم به هفتم

به این دلیل که از سال ۹۷ به بعد سوالات تحصیلی از آزمون تیزهوشان حذف شده و فقط سوالات تحلیلی معیار سنجش دانش آموزان می باشد، در نتیجه دانش آموزان باید تمام تمرکز خود را بر روی سوالتی در زمینه ارزیابی هوش، استعداد و خلاقیت قرار دهند. به طور کلی محتوای سوالات  تیزهوشان ششم به هفتم اغلب بر مبنای شکل های هندسی، استدلال های تحلیلی، تصویری و فضایی، عبارت های کلامی، روابط ریاضی  می باشد.

 سوالات آزمون ششم به هفتم مدارس تیزهوشان 
سال تحصیلی دفترچه سوالات پاسخنامه
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۹۵ – ۹۶  دفترچه سوالات ششم به هفتم کلید سوالات آزمون تیزهوشان هفتم
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۹۶ – ۹۷  دفترچه سوالات ششم به هفتم _
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸  دفترچه سوالات ششم به هفتم کلید سوالات آزمون تیزهوشان هفتم
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۹۸ – ۹۹  دفترچه سوالات ششم به هفتم _
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ دانلود دفترچه سوالات ششم به هفتم کلید سوالات آزمون تیزهوشان هفتم
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانلود دفترچه سوالات شماره ۱ کلید آزمون ورودی پایه هفتم تیزهوشان
دانلود دفترچه سوالات شماره ۲
نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ دانلود دفترچه سوالات شماره ۱ کلید اولیه آزمون ورودی ششم به هفتم

نمونه سوالات تیزهوشان ششم با جواب ۱۴۰۲ ۱۴۰۳

نمونه سوالات تیزهوشان ششمهر سال تعداد زیادی از دانش اموزان در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت می کنند. این دانش اموزان می خواهندخود را برای این آزمون آماده کنند. اما به دلیل اینکه شناخت کافی درباره نوع سوالات در آزمون ندارند، نمی توانند آن را با موفقیت طی کنند.

پیشنهاد می کنیم که اگر از دانش آموزانی هستید که در این آزمون تیزهوشان ششم ثبت نام کرده اید بهتر است از منابع آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه سوالات تیزهوشان ششم با جواب استفاده کنید. در این منابع علاوه بر اینکه به طور کامل سوالات دوره های قبل تشریح شده است با سوالات و تمرینات مناسب این آزمون نیز روبه رو می شود. همچنین شما می توانید با ازمون تیزهوشان ششم ۱۴۰۱آشنا شوید و در آزمون ها شبیه ساز آزمون تیزهوشان در این آزمون ها شرکت کنید.

۳راه قبولی در تیزهوشان+ نکاتی که تا حالا کسی بهت نگفته!

سوالات شبیه ساز آزمون تیزهوشان

یکی از منابع ارزشمند که استفاده از آن درصد قبولی دانش آموزان را در آزمون تیزهوشان افزایش می دهد سوالات تیزهوشان ششم است. این آزمون ها کاملا بر حسب آزمون های دوره گذشته است. داوطلبان در این آزمون ها شرکت کرده و نحوه ی آزمون برای آنها شبیه سازی می شود.

لازم به ذکر است که بررسی این سوالات می تواند صرفا شما را با شیوه طراحی سوالات و بخش های مورد توجه طراحان سوال آشنا نمایند اما جهت کسب آمادگی هر چه بیشتر، مطالعه منابع مناسب و همچنین شرکت در کلاس تیزهوشان ششم در کنار یک برنامه ریزی دقیق و بی نقص می تواند بسیار موثر واقع کردد.

 سوالات شبیه ساز آزمون مدارس تیزهوشان 
سوالات شبیه ساز  پاسخنامه
نمونه سوالات استعداد تحلیلی ۱ ششم به هفتم _
نمونه سوالات استعداد تحلیلی ۲ ششم به هفتم پاسخنامه نمونه سوالات استعداد تحلیلی ششم به هفتم
نمونه سوالات استعداد تحلیلی ۳ ششم به هفتم _
نمونه سوالات استعداد تحلیلی ۴ ششم به هفتم پاسخنامه نمونه سوالات استعداد تحلیلی ۴ ششم به هفتم

منابع آموزشی طراحی شده گروه آموزشی رهاورد پایه ششم

مجموعه آموزشی رهاوردمنابع آموزشی طراحی شده گروه آموزشی رهاورد پایه ششم به صورت زیر است:

  • دوره هوش و استعداد یابی

این دوره به شناسایی و کشف استعدادها و توانایی‌های دانش آموزان در قالب مباحث هوشهای چندگانه (استعداد تحلیلی) می پردازد. به طوری که هوش‌ و استعداد دانش آموز شناسایی و مفاهیم درسی تقویت و موجب پیشرفت و رشد فردی می‌گردد.

  • پکیج فیزیکی

پکیج فیزیکی شامل کپسول جامع تیزهوشان پایه ششم (نسخه فیزیکی) می باشد. در این نسخع تدریس، تشریح، نکته و تست تیزهوشان ششم، مرور ویژه، جمع بندی کپسولی، آزمون جامع شبیه سازی شده انجام می شود. این پکیج توسط دپارتمان علمی تیزهوشان پایه ششم PRSschool برگزار می شود و شامل  دسته بندی سوالات هوش (استعداد تحلیلی) در حوزهای کلامی، تجسمی، محاسباتی و سوالات تیزهوشان ششم سال x  و طبیعی وشامل تدریس ، تشریح ، نکته و تست های هدفمند جامع و کامل بصورت ویدئو و پویانمایی می باشد. همچنین آزمون های متعدد و استاندارد منطبق بر پایه آزمون تیزهوشان ششم و نکات کلیدی و اصلی هر درس ارائه می شود.

خلاصه کلام

ما در این مقاله به بررسی نمونه سوالات تیزهوشان ششم پرداختیم. اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید برای دریافت نمونه سوالات رایگان آزمون تیزهوشان و شرکت در آزمون شبیه ساز تیزهوشان و شرکت در دوره های آموزشی متنوع با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما ارائه شده است با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول:

 نحوه دریافت سوالات آزمون تیزهوشان به چه صورت است؟

دانش آموزان می توانند به منظور آمادگی بیشتر در آزمون، نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را به صورت اینترنتی و رایگان دانلود نمایند که لینک دانلود تمامی سوالات در متن این مقاله ارائه شده است.

 دلیل اهمیت مطالعه سوالات آزمون تیزهوشان سال های قبل چیست؟

همان طور که در متن این مقاله توضیح داده شد، یکی از مهم ترین دلایل مطالعه این سوالات آشنایی دانش آموزان با سطح سوالات و برنامه ریزی صحیح بر اساس آن هاست.

به دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان چه توصیه هایی می کنید؟

مهم ترین توصیه می تواند، برنامه ریزی صحیح برای آزمون تیزهوشان می باشد که علاوه بر این در متن این مقاله توصیه های مفید دیگری نیز ارائه شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *